yorumlar Arthrolon

 • Ιωάννα
  Artrit teşhisi kondu. Yavaş yavaş daha da kötüleşti, zorlukla yürüyebiliyordum. Doktorlar tarafından reçete edilenler işe yaramadı ama bir arkadaşın tavsiye ettiği Arthrolon kremi çok yardımcı oldu! Bir ay kullandım - ve şimdi artrit yokmuş gibi yürüyorum! Doktorlar bile şaşırdı!
  Arthrolon
 • Ali
  Uzun süredir spor yapıyorum, düzenli olarak morluklarım ve kırıklarım oluyor. . . Eklemlere sürekli çare aramak zorunda kalıyorum. Birçoğunu denedim ama hiçbiri Arthrolon kremi kadar çabuk yardımcı olmadı. İlk uygulamadan sonra bu krem ağrı ve şişliği giderir. Sadece mükemmel!
  Arthrolon
 • Carola
  Arthrolon'i her zaman yanımda bulundururum. Bir şey yanlışsa çok yardımcı olur - diz incinir veya başka bir şey olur. Birkaç ay önce başarısız bir düşüşten sonra yaralandığımda bu krem bana çok yardımcı oldu.
  Arthrolon
 • Elvira
  Arthrolon kremi ağrıyı çok çabuk giderir! Bunu bu kadar çabuk yapacak başka bir araç bilmiyorum bile! Sorunlu dizlerim var, hayatım boyunca onlarla acı çekiyorum. Ancak bu kremle sağlığınızı düşünmeden tamamen normal bir yaşam sürebilirsiniz.
  Arthrolon
 • Carola
  Diz ameliyatından kurtulduğum için çok mutluyum. Ve tüm bunlar Arthrolon kremi sayesinde. Ancak doktorlar ameliyatın başka bir alternatifi olmadığını söylediler . . . Ama dizini birkaç hafta bu kremle yağlamak gerekliydi - ve bu kadar, artık ameliyata gerek yok!
  Arthrolon
Değerlendirme Arthrolon
4.2
25